Lisanslarımız
Daha Fazlası için tıklayınız
 
İletişim Hattı
0 262 526 56 96
 
Talep Formu
Daha Fazlası için tıklayınız
 

Değerlendirebilir Atıkların Geri Dönüştürülmesi

Firmamız tarafından;
• Plastik atıklar (PE-Polietilen, PP-Polipropilen, PS-Polistiren, PA-Poliamid, PVC-Polivinilklorür, PET-Polietilenteraftalat.)
• Kağıt ve Karton atıklar(Kağıt, Oluklu Mukavva, Gazete)
• Metal Atıklar (Teneke, Aluminyum)
• Cam Atıklar (Renkli, Renksiz) toplanmakta, ayrılmakta ve geri dönüştürülmektedir.

 

Değerlendirebilir Atıkların Geri Dönüştürülmesi | Sarıkaya Geri Dönüşüm Hizmetleri-Kağıt-karton atıklar preslenmekte, balyalar halinde geri kazanılmak üzere kağıt fabrikalarına gönderilmektedir.

 

 Metal Atık , Değerlendirebilir Atıkların Geri Dönüştürülmesi | Sarıkaya Geri Dönüşüm Hizmetleri-Metal atıklar aluminyum ve çelik olarak tasnif edilmekte ve preslenerek demir, çelik ve aluminyum fabrikalarına gönderilmektedir.

 

 


Plastik Atıklar | Değerlendirebilir Atıkların Geri Dönüştürülmesi | Sarıkaya Geri Dönüşüm Hizmetleri-Plastik atıklar cinslerine göre sınıflandırıldıktan sonra kırılarak çapak haline getirilmektedir. Çapaklar daha sonra yıkanarak temizlenmektedir. Çapaklardan, plastik hammadesi olan granül üretilmektedir. Granüller; naylon poşetten elektrik borusuna, elbise askısından çiçek saksısına kadar çok geniş bir yelpazede muhtelif plastik ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadır.


Cam Atıklar | Değerlendirebilir Atıkların Geri Dönüştürülmesi | Sarıkaya Geri Dönüşüm Hizmetleri-Cam atıklar da renkli ve renksiz olarak ayrıldıktan sonra yeni cam ürünlerinin üretiminde kullanılmak üzere cam işletmelerine gönderilmektedir.

 

 

 


 

Şirketimizde ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği kapsamında yükümlü firmalar için toplama, ayırma ve geri dönüşüm hizmetleri de verilmektedir.


Faaliyetlerimizin sonunda, söz konusu ambalaj atıklarının toplanarak geri kazanılması suretiyle hem çevredeki kirlilik önlenmekte hem de geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılmakta, döviz tasarrufu yapılmakta ve istihdam sağlanmaktadır.

 
kağıt geri dönüşüm,atık geri dönüşüm,gebze geri dönüşüm,cam geri dönüşüm,kocaeli hurda,ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi,ambalaj atıkları lisanslı firmalar,endüstriyel atık yönetim planı,katı atık yönetim planı,atık geri dönüşüm tesisleri,geri dönüşüm tesisleri,plastik geri dönüşüm,kocaeli atık yönetim merkezi,kocaeli ambalaj atıkları Takip Edin
Anasayfa İletişim
 
kağıt geri dönüşüm,atık geri dönüşüm,gebze geri dönüşüm,cam geri dönüşüm,kocaeli hurda,ambalaj atıkları toplama ayırma tesisi,ambalaj atıkları lisanslı firmalar,endüstriyel atık yönetim planı,katı atık yönetim planı,atık geri dönüşüm tesisleri,geri dönüşüm tesisleri,plastik geri dönüşüm,kocaeli atık yönetim merkezi,kocaeli ambalaj atıkları